• CDMO

  • Badania i Rozwój

  • Produkcja kontraktowa
    Kapsułki miękkie

  • Produkcja kontraktowa
    Niesterylne formy płynne

Jesteśmy partnerem godnym zaufania

Koncentrujemy się na kontraktowej produkcji kapsułek miękkich oraz preparatów w formie płynnej.

Jesteśmy nastawieni na rozwój

CHC to stabilna finansowo i nastawiona na długoterminowy rozwój firma. Nie kontroluje nas żaden inwestor finansowy ani koncern. Za CHC stoi prywatny przedsiębiorca posiadający wieloletnie doświadczenie, zarówno w obszarze farmaceutyki i suplementów diety, jak i produkcji kapsułek miękkich oraz niesterylnych form płynnych.

Odpowiadamy najnowocześniejszym standardom

W 2011 r. wybudowaliśmy zakład o powierzchni 8000 m², z powierzchnią magazynową na 5000 miejsc paletowych (3 obszary o różnych zakresach temperatur w magazynie). Dzięki odpowiednim przygotowaniom mamy też możliwość rozbudowy fabryki w bardzo krótkim czasie.

Posiadamy doskonale wyposażone laboratoria

Laboratoria wyposażone w najnowsze urządzenia typu AAS, FT-IR, GC, HPLC, UV – VIS oraz doświadczony personel umożliwiają przeprowadzanie wielu analiz na miejscu, np.: badań mikrobiologicznych czy testów stabilności.

Nasza firma to Ludzie

Produkcja wysokiej jakości kapsułek miękkich to proces bardzo złożony. Wymaga odpowiedniej technologii i wiedzy o surowcach, a także doświadczenia i wyczucia. Zaangażowanie naszych pracowników, ich wykształcenie i pasja oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają produkcję na najwyższym poziomie.

© Curtis Health Caps. All rights reserved.