CENTRUM WIEDZY CHC – firmowy blog… czas, start!

Jako innowacyjny wytwórca kontraktowy z ponad 30-letnim doświadczeniem, na co dzień śledzimy aktualne doniesienia z branży farmaceutycznej. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów posiada ogromną wiedzę merytoryczną i stale ją poszerza – przyszedł czas, aby zacząć się nią z Państwem dzielić!  

#CHCemyDzielićSięWiedzą

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z hasłem #CHCemyDzielićSięWiedzą postanowiliśmy wdrożyć projekt pt. CENTRUM WIEDZY CHC, którego celem jest publikacja wpisów w ramach regularnie prowadzonego bloga. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom pragniemy publikować treści, które staną się ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy związani są z branżą farmaceutyczną. Znajdą tu więc Państwo informacje nt. preparatów farmaceutycznych, ciekawostki branżowe, rozwiązania regulacyjne i wiele innych.

Opieka merytoryczna

Opiekę merytoryczną nad blogiem z ogromną przyjemnością obejmują:
  • Dr n. farm. Marlena Dudek-Makuch, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej, aktualnie ekspert ds. Rozwoju w Curtis Health Caps,
  • Mgr farm. Izabela Szymkowiak, Specjalista ds. rejestracji w Curtis Health Caps.

Liczymy, że treści prezentowane w CENTRUM WIEDZY CHC okażą się dla Państwa interesujące. Jeśli chcieliby Państwo, aby na blogu poruszone zostały szczególne tematy, prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego: https://chc.com.pl/kontakt/. Zapraszamy do regularnego śledzenia naszych wpisów i życzymy miłej lektury!

© Curtis Health Caps. All rights reserved.