Poznań, Spotkanie Klubu Kobiet Biznesu

Liderka w świecie pełnym zmienności

Kolejne fascynujące spotkanie Klubu Kobiet organizowane przez AHK Polska biuro regionalne w Poznaniu już 8 marca! Uczestniczki spotkania będą rozmawiały o tym, jak być liderką w świecie pełnym zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności. O wyzwaniach VUCA i recepcie na ich rozwiązanie słuchaczkom opowie Edyta Jagodzińska-Pawluk – Trener i Praktyk Biznesu, Certyfikowany Trener FRIS®, Master Reiss Motivation Profile,  Coach PCC ICF, doświadczony menedżer. Razem z Dorotą Szylak współtwórczyni marki ProUp Solutions.

Gospodarzem wydarzenia będzie Pani Natalia Walas-Marcinek – Prezes Zarządu Curtis Health Caps Sp. z o.o, która w ubiegłorocznym rankingu „100 Kobiet Biznesu” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu zajęła 13 miejsce! Podzieli się ona z słuchaczkami swoim doświadczeniem drogi do sukcesu.

Curtis Health Caps jest jednym z liderów w zakresie produkcji kontraktowej produktów farmaceutycznych. Specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek miękkich i niesterylnych form płynnych. Dzięki gościnności CHC, dowiemy się również czy warto brać suplementy. „Suplementy diety dla świadomej kobiety” to pytania o kategorie rejestracyjne produktów na rynku i różnice miedzy nimi, postacie leku wykorzystywane w produkcji suplementów diety – zalety i wady danej postaci, informacje na opakowaniu – na co zwrócić uwagę. Korzystając z dużego doświadczenia naszej nowej firmy członkowskiej, dowiemy się, czy warto się suplementować, i jak mądrze to robić.

Link do rejestracji

© Curtis Health Caps. All rights reserved.