Od pomysłu do gotowego produktu, czyli o współpracy z CHC – POMYSŁ

Decydując się na outsourcing w branży farmaceutycznej Klient oczekuje od swojego Partnera biznesowego wsparcia na każdym etapie procesu. Opracowanie i wytwarzanie produktów w CHC objęte jest kompleksową obsługą na wszystkich etapach prac, począwszy od usług badawczo-rozwojowych, poprzez doradztwo rejestracyjne oraz jakościowe, produkcję, a na magazynowaniu i transporcie kończąc. Jednocześnie jest to proces zawsze dostosowany do oczekiwań Klienta z danego segmentu rynku farmaceutycznego. Pierwszym i niezwykle istotnym elementem jest wsłuchanie się w potrzeby Klienta. Jak wygląda ten etap w CHC? Na to pytanie odpowiemy w dzisiejszym wpisie.  

Jak rozpocząć współpracę z CHC?

   Informacje na temat firmy, zakres oferowanych usług oraz szczegóły na temat współpracy znajdują się m.in. na stronie internetowej CHC (https://chc.com.pl/). Znajdziesz tu formularz kontaktowy ➡ https://chc.com.pl/kontakt/, który umożliwia wysłanie zapytania ofertowego po podaniu wstępnych danych. W celu uzyskania szczegółów możesz również przesłać wiadomość bezpośrednio na adres: 📧 bd@chc.com.pl. Ponadto jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których także możesz się z nami skontaktować:     CHC bierze aktywny udział w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych – zarówno stacjonarnie, jak i online. Spotkać się możemy m.in. na:    

Dział Rozwoju Biznesu

    Specjaliści Działu Rozwoju Biznesu zajmują się kompleksową opieką nad nowymi Partnerami biznesowymi. Dedykowany Opiekun Klienta w pełni angażuje się w każdy projekt – rozwiązanie to umożliwia kontakt z jedną osobą, pełniącą funkcję łącznika w relacji Klient-Wytwórca. Jako Dział realizujemy wiele projektów, od małych start-upów po wielkie transfery. W ostatnim roku nawiązaliśmy współpracę z  ponad 20 nowymi Klientami i nie ukrywamy, że czujemy niedosyt! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy również powinieneś znaleźć się w gronie naszych Klientów, skontaktuj się z nami, a po pierwszym wspólnym projekcie uznasz, że to był Twój najlepszy wybór.  

Poufność

Podpisanie Umowy o zachowaniu poufności umożliwia bezpieczną wymianę informacji. Dobro naszych Klientów oraz ich interesów jest dla nas kluczowe – to jedna z najważniejszych zasad polityki firmowej, którą się kierujemy.  

Wycena

Propozycja cenowa odgrywa ważną rolę w szeroko rozumianej współpracy. Ale czy najważniejszą? Po przeanalizowaniu oczekiwań Klienta, nasz Zespół przygotuje ofertę skrojoną na miarę wskazanych potrzeb. Sukces Partnera biznesowego jest również naszym sukcesem! Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, wsłuchania się w potrzeby Klienta i zebrania istotnych informacji na temat produktów oraz ich formy, oczekiwanych warunków współpracy oraz  zakresu usług. Następnie przechodzimy do przygotowania wyceny, co  standardowo trwa 14 dni. Po akceptacji cenowej następuje realizacja projektu, którego pierwszym etapem jest  ustalenie warunków handlowych. W przypadku, gdy Klient zainteresowany jest realizacją jedynie przez złożenie zamówienia bez podpisania umowy, to nasz Zespół również oferuje gotowe rozwiązanie.  

💡 YOUR IDEA

Masz pomysł na produkt, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednie proporcje w produkcie, czy też jakie wybrać opakowanie? Świetnie trafiłeś! Klienci niejednokrotnie zgłaszają się do CHC z własnymi pomysłami, wówczas przechodzimy do kolejnego kroku, podczas którego opracowujemy szczegółową formulację produktu oraz koncepcję opakowania. Nasz Zespół R&D w oparciu o obwiązujące przepisy prawne oraz przy uwzględnieniu trendów rynkowych, przygotuje propozycję produktu, który stanowić będzie idealną odpowiedź na zapytanie ofertowe.  

💡 OUR IDEA

Jako organizacja CDMO 4.0 stale się rozwijamy i opracowujemy gotowe rozwiązania produktowe. Działamy elastycznie i dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb rynku. Część naszych Klientów oczekuje szybkich wdrożeń przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości produktów. Proponujemy im tzw. listę „Ready to Market” obejmującą suplementy diety, produkty lecznicze oraz wyroby medyczne, których stabilność potwierdzona została w wyniku prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach inwestycji własnych. W tym przypadku również  możemy przygotować spersonalizowaną propozycję, co wymaga zapoznania się z indywidualnymi wymaganiami, począwszy od wolumenu, poprzez wybór odpowiedniej żelatyny czy też dobór rodzaju opakowań – czyli wszystko to, co sprawi, że to właśnie Twój produkt wyróżni się na rynku.

💡 TRANSFER OF IDEA

Masz świetny produkt, ale współpracujesz z Wytwórcami, którzy niekoniecznie są w stanie sprostać Twoim wymaganiom? Możliwe, że to idealny moment, by przekonać się, co możemy dla Ciebie zrobić. W przypadku transferu będziemy dopytywać o wiele kwestii,  – a wszystko po to, byś miał pewność, że finalny  produkt  będzie spełniać Twoje oczekiwania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

📩 https://chc.com.pl/kontakt/

📧 bd@chc.com.pl

© Curtis Health Caps. All rights reserved.