• Twoja droga do rozwoju

Jeśli jesteś studentem i dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową zapraszamy do skorzystania z naszego programu stażowego, który zakłada intensywny rozwój w wybranym dziale. W naszej firmie doświadczenie zawodowe zdobywali już studenci Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, a także Uniwersytetu Medycznego.

Jeśli chcesz podnosić swoje kwalifikacje, a w przyszłości być konkurencyjny na rynku pracy wyślij swoje CV na adres: praca@chc.com.pl.

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał szansę na naukę od najlepszych specjalistów w branży.

blue-bg

Szansa dla najlepszych

Co roku wybieramy najlepszych studentów z programu Kariera Polskiej Rady Biznesu, którzy mają szansę na odbycie płatnego stażu w naszej firmie. W XIV edycji programu z 2017 roku w Rankingu Najlepszy Pracodawca zdobyliśmy najwięcej pozytywnych opinii studentów i zajęliśmy pierwsze miejsce spośród wszystkich firm biorących udział w programie. Z naszego doświadczenia mogą korzystać nie tylko studenci szkół wyższych, ale i uczniowie szkół zawodowych i średnich. Zrealizowaliśmy już dwa projekty uczniowskie z Zespołem Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu oraz CKZiU polegające na podwyższaniu poziomu kompetencji uczniów poprzez kierowanie ich na praktyki, gdzie wiedzę teoretyczną mogli wykorzystać w codziennej pracy. Do swojego zespołu zapraszamy uczniów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności praktyczne i uczyć się z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie.

© Curtis Health Caps. All rights reserved.