• Misja i wartości

Misja – dlaczego istniejemy na rynku?

CHC globalnie wspiera Partnerów z branży farmaceutycznej poprzez rozwój i kontraktowe wytwarzanie produktów o wysokiej jakości, starannie dopasowanych do zmieniających się potrzeb Klienta.

Wizja – do czego zmierzamy?

CHC dąży do uzyskania pozycji wiodącego dostawcy innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie rozwoju i wytwarzania kontraktowego produktów. Do pracy podchodzimy z pasją, stawiając sobie za priorytet odpowiedzialność za naszych pracowników i otoczenie.

Wartości  jak współpracujemy na co dzień, by wspierać realizację Misji, Wizji i Celów Strategicznych?

  • EKSPERTYZA nasze atuty to specjalistyczna wiedza farmaceutyczna, współpraca z profesjonalnymi partnerami, biegłość proceduralna i profesjonalizm w działaniu, który budujemy nieprzerwanie od 30 lat.
  • NIEUSTANNY ROZWÓJ – nieustannie rozwijamy kompetencje i talenty naszych Pracowników, doskonalimy technologie pracy oraz poszukujemy innowacyjnych rozwiązań w każdym obszarze, w korelacji z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem.
  • KOMPLEKSOWOŚĆ – na biznes patrzymy szeroko, poszukując synergii i nowych szans rozwojowych. Cechuje nas zwinność i elastyczność co w rezultacie pozwala nam tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.
  • PASJA – tworzymy dynamiczny i kreatywny zespół, łączący doświadczenie i otwartość na innowacje, a nasz sukces jest efektem pracy każdego pracownika.
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ – jesteśmy świadomi naszych obowiązków wobec wnętrza organizacji i otoczenia – dbamy o wspólne interesy i przyszłość w zrównoważony sposób.
  • JAKOŚĆ – zapewnimy bezpieczne, wysokiej jakości produkty i usługi zgodnie z aktualnymi regulacjami branżowymi.

© Curtis Health Caps. All rights reserved.